Területi értékesítő

Munkavégzés helye: Kelet-Magyarország, Budapest

Munkakör részletezése:

Higiénia, papíráru, vendéglátós, háztartási termékek nagykereskedelmével foglakozó vállalkozás, keres kelet-magyarországi, budapesti értékesítésre kollégákat.

Előnyt jelent a papíráru, vendéglátós, egyszer használatos, háztartási termékek, értékesítés/kereskedelem területén szerzett tapasztalat.

Feladatok:

  • kapcsolattartás meglévő partnerekkel
  • a területhez tartozó új partnerek felkutatása, kapcsolatfelvétel
  • termékek népszerűsítése, ismertetése, új termékek ajánlása
  • megrendelések felvétele, egyeztetése, nyomon követése
  • a területhez tartozó üzleti partnerek tartozásainak nyomon követése
  • a cégvezető és értékesítési vezető tájékoztatása a partnerekről, piaci folyamatokról
  • folyamatos kommunikáció a raktárral, kollégákkal

Feltételek:

  • Számlaképesség, vállalkozói jogviszony
  • A képviselt régióban való lakhely
  • Saját autó
Elvárások:
  • érettségi
  • alapfokú számítógépes ismeretek
  • B kategóriás vezetői engedély
  • megbízható, naprakész, önálló munkavégzés
  • erős kommunikációs képesség
  • magabiztos kapcsolatteremtés
  • teljesítmény-orientáltság
  • üzleti szemlélet
Amit kínálunk:
  • Vállalkozói jogviszonyban végezhető tevékenység, megbízási szerződés alapján
  • Fizetés forgalom alapján jutalékos rendszerben havonta kiállított számla szerint történik, akár 1.000.000 Ft feletti jutalék könnyen elérhető
  • Kiemelt jutalékos rendszer
  • Munkakezdés ideje azonnal

Többet szeretnél megtudni rólunk? Nézd meg kik vagyunk!